2019

Ballerina
MDVK
Choreograf: Eva Tatíčková, Kateřina Horová
 
regionální kolo CDT - Chrudim                          2. místo
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              1. místo
zemské kolo CDT - Chrudim
pohárová soutěž BETA - Pardubice
 
Stars
DVK
Choreograf: Aneta Kopecká, Kateřina Grofová
 
regionální kolo CDT - Chrudim                          8. místo
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              2. místo
zemské kolo CDO - Chomutov
 
Love so soft
DVK
Choreograf: Aneta Kopecká, Kateřina Grofová
 
regionální kolo CDT - Chrudim                          1. místo
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              2. místo
zemské kolo CDO - CHomutov
 
Letní pohoda
DVK
Choreograf: Lenka Dytrtová, Monika Hudcová
 
regionální kolo CDT - Chrudim                          7. místo
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              1. místo
zemské kolo CDO - Chomutov
 
Mackie Messer
JVK
Choreograf: Martin Dytrt
 
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo SUT - Hlinsko                            2. místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              3. místo
zemské kolo CDO - Chomutov                          1. místo
 
Legendary
JVK
Choreograf: Markéta Bačkovská
 
regionální kolo CDT - Chrudim                          8. místo
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo SUT - Hlinsko                            1. místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              4. místo
zemské kolo CDO - Chomutov                          9. místo
 
 
The sound of silence
HVK
Choreograf: Martin Dytrt, Barbora Gregorová
 
regionální kolo TSR - Chrudim                            . místo
regionální kolo SUT - Hlinsko                            2. místo
regionální kolo CDO - Hradec Králové              1. místo
zemské kolo CDO - Chomutov                          4. místo
MČR SUT - Litoměřice                                       4. místo
 
Jen tak
HVK 2
Choreograf: Martin Dytrt
 
regionální kolo SUT - Hlinsko                            3. místo


Celý výpis akcí